Dieta 1000 kalorii.

1000 kalorii

Wszystko o diecie 1000 kalorii

Tabela kaloryczna: T - Z

A - E

  --  

F - J

  --  

K - N

  --  

O - S

  --  

T - Z


Uwaga: Dane dotyczą 100g porcji danego produktu.
NazwaBiałkoTłuszczWęglowo.KCalTł. nasyc.Tł. nienas.
Truskawki0,70,47,2280,10,3
Truskawki w galaretce15,40,2161260,10,1
Truskawki z bitą śmietaną1,110,48,41276,13,7
Truskawki, dżem niskosłodzony0,30,237,81530,010,1
Truskawki, dżem wysokosłodzony0,30,262,32520,010,1
Tuńczyk w oleju27,190,01901,46,4
Tuńczyk w wodzie211,20,0960,30,5
Wafle nadziewane8,327,560,751934,3
Wafle w czekoladzie7,433,955,655318,314,4
Wątroba cielęca19,23,34,11241,11,3
Wątroba wieprzowa223,42,61301,42
Wątroba wołowa203,141251,21
Wątróbka wieprzowa saute20,515,54,92394,210,7
Wędzonka wołowa gotowana17,83,10,51021,51,5
Węgorz wędzony17,928,60,03268,616,6
Wieprzowina duszona11,419,81,22255,712,7
Wieprzowina gotowana22,6303,136410,517,2
Wieprzowina, boczek bez kości10,1530,051018,630,4
Wieprzowina, golonka ze skórą18,624,70,02948,714,2
Wieprzowina, karkówka16,122,80,0267813,1
Wieprzowina, łopatka1621,70,02577,612,4
Wieprzowina, podgardle7,467,80,063023,738,9
Wieprzowina, schab surowy z kością21100,01743,55,7
Wieprzowina, szynka surowa1821,30,02617,512,2
Wieprzowina, żeberka15,229,30,032110,316,8
Winogrona0,50,217,6690,10,1
Wiórki kokosowe5,663,22760653,36
Wiśnie0,90,410,9470,10,2
Wiśnie, dżem niskosłodzony0,40,237,81540,040,1
Wiśnie, dżem wysokosłodzony0,40,261,72520,040,1
Włoszczyzna mrożona1,40,37,9250,10,2
Wołowina, pieczeń20,93,60,01171,71,7
Wołowina, polędwica20,13,50,01131,71,6
Wołowina, rostbef21,57,30,01523,53,4
Wołowina, rozbratel16,710,10,01574,84,7
Wołowina, szponder19,315,70,02177,57,2
Ziemniaki póśne1,90,120,5850,010,06
Ziemniaki puree2,11,418,4900,90,4
Ziemniaki wczesne1,80,116,3690,010,06
Ziemniaki z tłuszczem23,118,71060,72,2
Zupa cebulowa1,42,744411,5
Zupa cytrynowa z ryżem1,42,28,7580,51,5
Zupa fasolowa41,810620,51,1
Zupa grochowa4,42,48,9660,81,4
Zupa grzybowa zabielana1,31,81,3261,10,6
Zupa jarzynowa1,71,86,2430,80,9
Zupa jesienna mrożona1,60,27,2270,10,1
Zupa kalafiorowa1,60,54,9280,30,2
Zupa kalafiorowa mrożona20,25,5220,10,1
Zupa neapolitańska2,22,68,2631,21,2
Zupa ogórkowa1,425420,81
Zupa owocowa z jabłek0,10,111,8420,010,03
Zupa pomidorowa10,12,1110,020,05
Zupa pomidorowa z makaronem1,51,83,3350,80,9
Zupa pomidorowa z ryżem1,51,83,9370,80,9
Zupa pomidorowa zabielana1,31,81,9280,80,9
Zupa selerowa1,61,84,5370,80,9
Zupa selerowa z grzankami1,81,98,1510,41,3
Zupa szczawiowa1,62,52,9401,11,3
Zupa szpinakowa z ziemniakami2,20,96,6400,50,4
Zupa włoska mrożona1,80,36,9270,10,1
Zupa z fasoli szparagowej2,20,68,9430,30,3
Zupa z porów z makaronem2,41,410,3580,30,9
Zupa z zielonego groszku3,21,211,2560,30,8
Zupa ziemniaczana1,41,16,6390,30,8
Zupa zimowa mrożona2,10,36,9250,10,1
Żeberka wieprzowe duszone7,919,22,22105,512,4
Żółtko jaja kurzego15,528,20,33148,714,7
Żurek2,23,123,51241,31,5