Dieta 1000 kalorii.

1000 kalorii

Wszystko o diecie 1000 kalorii

Tabela kaloryczna: O - S

A - E

  --  

F - J

  --  

K - N

  --  

O - S

  --  

T - Z


Uwaga: Dane dotyczą 100g porcji danego produktu.
NazwaBiałkoTłuszczWęglowo.KCalTł. nasyc.Tł. nienas.
Ogórek0,70,12,9130,030,04
Ogórek kwaszony10,11,9110,030,04
Olej kukurydziany0,01000,088412,383,2
Olej rzepakowo-sojowy0,01000,08846,688,9
Olej rzepakowy0,01000,08847,188,3
Olej słonecznikowy0,01000,088410,384,5
Olej sojowy0,01000,08841283,6
Oliwa z oliwek0,099,60,288214,980,7
Oliwki zielone marynowane1,412,74,11251,810,3
Omlet biszkoptowy ze szpinakiem6,410,410,31515,73,8
Orzechy arachidowe25,746,119,25606,137,5
Orzechy laskowe14,46314,96404,555,4
Orzechy pistacjowe20,548,5255896,139,8
Orzechy włoskie1660,3186456,650,6
Otręby pszenne164,661,91850,83
Ozór wieprzowy16,511,10,01653,76,4
Paluszki solone9,94,975,23850,93,5
Papryka czerwona1,30,56,6280,10,3
Papryka czerwona konserwowa0,81,55300,30,9
Papryka nadziewana mięsem4,410,613,71604,55,4
Papryka zielona1,10,34,6180,10,2
Paprykarz Szczeciński9,911,98,61780,810,4
Parówki9,534,30,034211,719,3
Parówki z kurczaka10,822,44,22597,512,9
Paszteciki drożdżowe z mięsem8,418,428,83085,611,6
Pasztet pieczony1731,213,53901318,1
Pasztet podlaski z kurczaka6,721,13,62284,315,8
Pasztet z kurczaka pieczony14,414,37,52144,58
Pasztet z mięsa mieszanego1531,16,63611117,5
Pepsi Cola0,00,010,4420,00,0
Pieczarka świeża2,70,42,6170,10,3
Pieczeń cielęca duszona20,111,81,71931,79,4
Pieczeń rzymska14,411,412,72083,76,8
Pieczeń wołowa duszona15,89,521551,87,2
Pieczywo tostowe8,14,758,83051,31,8
Pieczywo tostowe Graham7,54,253,82730,53,2
Piernik z bakaliami5,99,859,43412,76,4
Pierniki alpejskie49,766,33675,93,4
Pierniki beskidzkie3,51,677,33380,40,9
Pierogi leniwe14,513,915,12425,87,2
Pierogi ruskie5,6525,71663,11,6
Pierogi z mięsem1211,617,32193,76,9
Pierogi z serem10,99,926,82385,83,4
Pierogi z truskawkami3,811,432,32407,43,3
Pietruszka, korzeń2,60,510,5380,10,3
Pietruszka, nać4,40,49410,10,2
Pikling21,814,30,02152,111,2
Piwo pełne0,50,03,8490,00,0
Pizza mięsno-ziołowa16,113,436,832757,2
Pizza z pieczarkami i cebulą1213,332,128948,1
Placki ziemniaczane3,614,523,62311,312,4
Planta0,01000,088449,645,9
Płastuga świeża17,11,90,0860,31
Płatki jęczmienne9,83,679,43550,82,4
Płatki kukurydziane6,92,583,63630,51,5
Płatki owsiane11,97,269,33661,35,5
Płatki owsiane na mleku2,72,38,2631,11
Płatki pszenne93813510,81,5
Płatki żytnie6,43,282,63430,91,2
Polędwica sopocka19,99,10,91653,25,2
Polędwica wołowa pieczona19,79,92,61683,26,2
Polędwica z indyka15,84,60,11051,33,3
Polędwica z piersi kurczaka20,41,20,0930,30,6
Pomarańcza0,90,211,3440,020,1
Pomarańcze, dżem niskosłodzony0,30,139,21590,010,02
Pomidor0,90,23,6150,10,1
Por2,20,35,7240,10,2
Porzeczki białe10,213,1330,10,1
Porzeczki czarne1,30,214,9350,10,1
Porzeczki czerwone1,10,213,8310,10,1
Potrawka z kurczaka13,294,71483,64,7
Poziomki0,80,58,3330,10,3
Przyprawa Jarzynka1,90,423,3900,10,3
Pstrąg strumieniowy świeży19,22,10,0970,11,1
Pstrąg tęczowy świeży18,69,60,01602,15,9
Ptysie z bitą śmietaną5,42525,834612,710,6
Pulpety z mięsa mieszanego18,711,113,422346,1
Pumpernikiel5,8258,32520,31,3
Pyzy3,76,237,42101,93,7
Pyzy z mięsem7,81436,22924,88
Rabarbar0,50,14,690,020,05
Risotto z mięsem7,411,824,22292,68,5
Risotto z mięsem i warzywami6,61018,31854,64,7
Rodzynki suszone2,30,571,22770,20,2
Rolada biszkoptowa z dżemem6,95,456,83041,72,4
Rolada wieprzowa21,132,51041213,216,8
Rolada z masą makową9,215,844,53403,810,6
Rożki z ciasta francuskiego z jabłkami4,225,338,539011,911,8
Ryż biały6,70,778,93440,20,4
Ryż brązowy7,11,976,83220,51,3
Ryż na mleku2,72,19,1661,30,7
Ryż na sypko2,41,528,41350,41
Ryż preparowany6,31,684,13610,41
Ryż z jabłkami22,132,31520,51,4
Rzepa1,10,38,2260,10,1
Rzodkiewka10,24,4140,10,1
Salami popularne21,653,71,456817,630,7
Salceson czarny12,6320,5336824
Salceson włoski14,629,30,031811,417,9
Sałata1,40,22,9140,10,1
Sałata zielona z olejem0,94,73,6550,53,9
Sałata zielona ze śmietaną1,42,34,5401,30,9
Sałatka jarzynowa z majonezem2,916,510,91921,314,4
Sałatka z czerwonej kapusty1,46,57830,75,4
Sandacz świeży19,20,70,0840,10,4
Sardyna świeża20,69,60,01692,64,1
Sardyna w oleju24,113,90,02212,29,8
Sardyna w pomidorach179,91,41622,86
Schab pieczony30,418,70,72915,412
Seler, korzeń1,60,37,7210,10,1
Seler, nać10,23,6130,10,1
Ser Brie pełnotłusty19,8280,232917,97,7
Ser Camembert pełnotłusty21,4230,229113,77,9
Ser Cheddar pełnotłusty27,131,70,139118,911
Ser Edamski tłusty26,123,40,1313148,1
Ser Ementaler pełnotłusty28,829,70,138017,710,3
Ser Feta1716121510,34,3
Ser Gouda tłusty27,922,90,131613,77,9
Ser Myśliwski pełnotłusty25,527,40,134616,49,6
Ser Parmezan41,5320,145220,78,5
Ser Rokpol pełnotłusty22,630,60,136318,310,6
Ser Salami pełnotłusty25,228,10,135116,89,7
Ser topiony edamski13,5271,229816,19,3
Ser twarogowy chudy19,80,53,5990,30,2
Ser twarogowy półtłusty18,74,73,71332,81,7
Ser twarogowy tłusty17,710,13,517563,6
Ser Tylżycki pełnotłusty26,127,90,135316,79,6
Ser Tylżycki tłusty27,8250,133414,98,6
Serca wieprzowe16,94,80,01652,31,4
Serek Fromage naturalny10,237,12,437925,110,1
Serek Fromage z czosnkiem1035,2436723,99,6
Serek twarogowy homogenizowany pełnotłusty12,71131616,53,8
Serek twarogowy homogenizowany truskawkowy15,33,917,71682,31,4
Serek twarogowy homogenizowany waniliowy16,84,213,31592,51,5
Serek twarogowy ziarnisty12,34,33,31012,61,1
Sernik krakowski13,813,437,73256,46,2
Sernik wiedeński z polewą kakaową12,514,531,530567,1
Sernik z rodzynkami13,913,439,73336,46,3
Serwatka płynna0,80,15,1250,050,02
Sezamki10,226,434,74022,917,9
Skrobia ziemniaczana0,60,183,93430,010,05
Słonecznik, nasiona24,443,724,65614,437,2
Słonina2,4890,079727,652,4
Smalec0,099,50,088043,652
Soczewica czerwona, suche nasiona25,4357,53270,52
Soczewica, kiełki90,622,11190,10,4
Soja, kiełki13,16,79,61410,84,6
Soja, suche nasiona34,319,632,73822,815,4
Sok ananasowy0,30,111,4480,010,01
Sok cytrynowy0,40,36,4300,10,1
Sok grejpfrutowy0,50,19,2400,030,05
Sok jabłkowy0,10,110420,010,02
Sok marchwiowo-brzoskwiniowy0,50,111,3440,010,06
Sok marchwiowo-jabłkowo-pomarańczowy0,60,211,8440,10,1
Sok marchwiowo-jabłkowo-tropikalny0,70,314520,10,1
Sok marchwiowo-jabłkowy0,50,312,3460,10,1
Sok marchwiowo-pomarańczowy0,60,110,8400,020,06
Sok marchwiowy0,40,111,3430,010,05
Sok pomarańczowy0,60,19,9430,020,08
Sok pomidorowy0,80,12,6130,020,05
Sok wielowarzywny10,35,7250,10,1
Sok z czarnej porzeczki0,30,112,7530,010,06
Stek wieprzowy21,742,71,547213,526,3
Surówka wielowarzywna z jogurtem naturalnym1,70,67360,30,3
Surówka z cykorii i jabłek116,43,81621,813,7
Surówka z kapusty białej1,64,77670,53,9
Surówka z kapusty kwaszonej0,94,77,5680,53,9
Surówka z kapusty pekińskiej z majonezem1,68,16940,77
Surówka z kapusty pekińskiej, jabłek, papryki z ol1,13,85,7530,33,2
Surówka z marchwi i jabłek10,316,6590,10,1
Surówka z ogórków i pomidorów1,11,83,63210,6
Surówka z owoców0,50,325,91020,10,1
Surówka z owoców i warzyw1,114,35,11471,612
Surówka z papryki17,56,3900,86,3
Surówka z pomidorów0,80,23,2140,10,1
Surówka z porów z jabłkami1,712,57,91401,410,3
Surówka z rzodkiewki7,55,93,5933,52,1
Surówka z selerów1,17,58,9920,86,2
Surówka z selerów, jabłek i marchwi0,90,416,5600,10,1
Szczaw1,10,84,9210,10,5
Szczupak świeży18,40,80,0820,10,6
Szczypiorek4,10,83,9290,10,5
Szparagi1,90,23,7180,10,1
Szpinak2,60,43160,10,3
Szpinak mrożony2,30,42,7150,10,3
Szpinak zasmażany3,76,16,2833,91,8
Sztuka mięsa wołowego30,610,33,22244,94,7
Szynka delikatesowa z kurczaka18,25,60,01231,63,2
Szynka wiejska17,120,30,92537,111,6
Szynka wieprzowa gotowana16,418,312336,410,5
Szynka wołowa gotowana20,921,11070,90,9
Szynka z indyka17,11,60,1840,51,1
Szynka z piersi kurczaka21,21,20,2980,30,6
Szynka z udśca kurczaka17,25,30,01171,33,1
Szynkówka wieprzowa13,614,71,41915,18,4
Śledzie zawijane, rolmopsy8731041,15,1
Śledź marynowany16,512,63,41922,77,5
Śledź solony19,815,40,02173,110,4
Śledź świeży16,310,70,01612,27,2
Śledź w oleju16,426,50,03013,321,2
Śledź w sosie pomidorowym13,89,74,61591,86,7
Śledź w śmietanie5,56,25,3972,53,1
Śliwki0,60,211,7450,10,1
Śliwki suszone3,51,268,92670,20,5
Śliwki, dżem niskosłodzony0,30,137,91530,030,05
Śliwki, dżem wysokosłodzony0,30,162,12510,030,06
Śliwki, powidła10,2532140,040,1
Śmietana 12 %2,7123,91337,24,2
Śmietana 18 %2,5183,618410,86,2
Śmietanka do kawy 9 %2,8941075,43,1
Śmietanka kremowa 30 %2,2303,128717,910,4