Dieta 1000 kalorii.

1000 kalorii

Wszystko o diecie 1000 kalorii

Tabela kaloryczna: K - N

A - E

  --  

F - J

  --  

K - N

  --  

O - S

  --  

T - Z


Uwaga: Dane dotyczą 100g porcji danego produktu.
NazwaBiałkoTłuszczWęglowo.KCalTł. nasyc.Tł. nienas.
Kabanosy27,424,30,03268,614,1
Kabanosy z kurczaka22,817,40,12475,610
Kaczka, tuszka13,528,60,03087,419,2
Kakao w proszku 16 %18,221,750,644812,77,9
Kalafior2,40,25220,030,1
Kalafior mrożony2,20,24,5200,10,1
Kalafior z wody26,85,5834,61,9
Kalarepa2,20,36,5290,030,2
Kapusta biała1,70,27,4290,030,1
Kapusta biała zasmażana1,64,77,2691,42,8
Kapusta czerwona1,90,26,7270,040,1
Kapusta kwaszona1,10,23,4120,10,1
Kapusta pekińska1,20,23,2120,050,1
Kapusta włoska3,30,47,8380,10,3
Kapuśniak z kapusty kwaszonej1,41,21,6210,40,7
Kapuśniak z kapusty słodkiej0,72,13,2310,81,1
Karmelki nadziewane0,30,5923780,30,2
Karmelki twarde0,00,098,23990,00,0
Karp świeży184,20,01100,72,2
Karp w galarecie z warzywami26,12,92,11370,51,5
Karp z wody163,721020,61,9
Kasza gryczana12,63,169,33360,62,1
Kasza gryczana na sypko4,52,3251320,51,6
Kasza jaglana10,52,971,63460,61,9
Kasza jęczmienna na mleku2,62,28,5631,30,8
Kasza jęczmienna perłowa6,92,2753270,41,2
Kasza jęczmienna pęczak8,4274,93340,41,1
Kasza manna8,71,376,73480,20,7
Kasza manna na mleku2,72,19,3671,20,7
Kasza manna na wywarze jarzynowym0,50,83,4210,50,3
Kasza perłowa na sypko2,2223,61150,41,4
Kaszanka z kurczaka9,811,716,42043,76,6
Kawa bez cukru0,20,00,320,00,0
Kefir 2 %3,424,7511,20,7
Keks bakaliowy6,417,653,53847,19,3
Ketchup1,8122,2930,20,6
Kiełbasa jałowcowa z kurczaka1917,90,12365,310,4
Kiełbasa krakowska sucha25,624,80,03238,414,5
Kiełbasa mazurska z indyka14,87,70,11292,44,8
Kiełbasa mortadela1217,70,02056,19,9
Kiełbasa myśliwska sucha27,820,10,02917,511,2
Kiełbasa parówkowa1131,50,032310,618
Kiełbasa podlaska z kurczaka20,716,70,12325,29,7
Kiełbasa podsuszana z kurczaka21,78,40,01622,34,9
Kiełbasa podwawelska17,319,60,92476,911,2
Kiełbasa szynkowa z indyka17,220,2880,61,3
Kiełbasa szynkowa z kurczaka16,250,01101,22,9
Kiełbasa śląska18,415,30,02105,48,9
Kiełbasa toruńska20,920,10,02637,211,3
Kiełbasa zwyczajna17,615,60,02095,78,6
Kiełbasa żywiecka20,326,30,0315914,9
Kisiel porzeczkowy0,30,123,3880,010,03
Kisiel waniliowy3,34,516,61212,61,6
Kiszka kaszana jęczmienna8,512,6131944,37,2
Kiszka krwista14,2359,240413,721,3
Kiszka pasztetowa12,535,74,338412,420,3
Kiwi0,90,513,9560,10,4
Kiwi, dżem niskosłodzony0,40,237,81540,040,1
Klopsiki cielęce mielone16,214,614,32503,610
Klopsiki mielone z mięsa mieszanego13,517,515,92724,112,2
Kluski kładzione5,11,333,81650,30,7
Kluski lane4,1214,9930,61
Kluski lane na mleku3,63,16,8701,81,1
Kluski śląskie2,63,832,11690,82,8
Knedle ze śliwkami2,75,925,81613,81,7
Kompot z jabłek0,20,113,2510,010,04
Kompot z wiśni0,20,116,9690,020,06
Koncentrat pomidorowy 30 %5,61,516,7920,30,9
Koper2,80,46,1260,10,3
Kopytka40,731,21430,20,4
Kotlet cielęcy panierowany27,121,317,43654,715,1
Kotlet mielony z mięsa mieszanego1321,111,82844,415,3
Kotlet schabowy panierowany1924,115,93514,118,5
Kotlet z kurczaka smażony panierowany19,715,77,62487,47,2
Kotlet z kurczaka smażony saute20,316,53,324187,5
Kotlet z kury mielony19,927,814,33828,516,8
Kotlety z jaj7,922,710,827511,79,2
Kotlety ziemniaczane4,312,829,32411,110,9
Krem z zielonego groszku3,13,85,9632,21,3
Królik, tuszka2180,01563,34,1
Krupnik z kaszy gryczanej1,71,27,2430,30,8
Krupnik z kaszy jęczmiennej1,50,97,4400,20,6
Krupnik z ryżu1,51,17,6430,30,8
Kukurydza3,71,523,41100,21,1
Kukurydza konserwowa2,91,223,61020,20,8
Kulebiak7,612,720,12222,79,1
Kura w galarecie27,38,91,219225,8
Kura, tuszka18,514,30,02023,29,4
Kurczak faszerowany pieczony20,511,92,81993,57,3
Kurczak gotowany w jarzynach7,66,44,6991,74,3
Kurczak pieczony16,412,70,11793,48,4
Kurczak, mięso z piersi bez skóry21,51,30,0990,30,6
Kurczak, mięso z uda ze skórą16,810,20,01582,96
Kurczak, skrzydło19,212,20,01863,77,3
Kurczak, tuszka18,69,30,01582,65,9
Kurczak, wątroba19,16,30,61362,12,5
Kurczak, żołądek18,24,20,611412,3
Lody mleczno-owocowe3,92,519,41161,50,9
Lody śmietankowe3,28,517,61605,12,9
Łosoś smażony saute21,131,44,13796,523,7
Łosoś świeży19,913,60,02012,910,3
Łosoś wędzony21,58,40,01621,75,4
Łosoś z rusztu20,722,30,62835,815,7
Majonez z olejem rzepakowym1,3792,6714669,1
Majonez z olejem słonecznikowym1,3792,67148,566,2
Mak niebieski20,142,924,74785,533,5
Makaron bezjajeczny101,678,53630,20,8
Makaron czterojajeczny123,476,23770,81,7
Makaron dwujajeczny11,52,677,43730,51,3
Makaron na mleku2,92,38,5661,30,8
Makrela świeża18,711,90,01813,47,3
Makrela wędzona20,715,50,02213,99,6
Makrela, filety z czerwoną fasolą12,47,34,41282,14,5
Makrela, filety z warzywami127,33,61242,14,5
Makrela, sałatka pikantna10,213,26,91812,210
Maliny1,30,312290,010,1
Mandarynki0,60,211,2420,10,1
Marchew10,28,7270,040,1
Marchew mrożona0,90,27,8240,10,1
Marchew z groszkiem1,73,110,8640,72,2
Marchew zasmażana14,88,4693,21,3
Margaryna Bona0,0500,044215,532,3
Margaryna Flora0,0600,053112,844,5
Margaryna Kama0,0450,039812,930,1
Margaryna mleczna0,3800,471024,152,3
Margaryna Palma0,3800,471023,553,8
Margaryna Rama0,1700,462123,443,4
Margaryna Słoneczna0,3800,471019,956,7
Margaryna Tina0,0450,044211,531,5
Margaryna zwykła0,3800,471016,959,2
Markizy5,62364,348310,211,5
Masło ekstra0,782,50,773554,723,6
Masło roślinne Nova0,0500,04421235,6
Masło roślinne zwykłe0,3750,46661556,6
Masło śmietankowe1,173,51,165950,319,5
Maślanka 0,5 %3,40,54,7370,30,1
Mąka pszenna typ 5009,21,274,93420,20,6
Mąka pszenna typ 5509,41,674,13430,20,8
Medaliony z indyka18,617,93,42478,64,5
Melon0,90,38,4360,10,1
Mielonka12,811,73,71714,16,7
Migdały205220,55724,744,6
Mintaj świeży16,60,60,0730,10,3
Miód pszczeli0,00,079,53240,00,0
Mizeria ze śmietaną12,22,8341,30,8
Mleko kozie3,24,14,5682,31,2
Mleko owcze675,11074,32
Mleko spożywcze 0,5 %3,50,55,1390,30,1
Mleko spożywcze 1,5 %3,41,554710,4
Mleko spożywcze 2 %3,424,9511,20,7
Mleko spożywcze 3,2 %3,33,24,8611,91,1
Mleko spożywcze 3,5 %3,33,54,8642,11,2
Mleko w proszku odtłuszczone35,70,851,23600,50,2
Mleko w proszku pełne272438,747914,38,3
Mleko zagęszczone niesłodzone6,67,59,41314,52,6
Mleko zagęszczone słodzone7,5855,33264,82,8
Morela0,90,211,9470,010,1
Morele suszone5,41,272,22840,10,8
Morele, dżem niskosłodzony0,40,138,81570,010,06
Morszczuk świeży17,22,20,0890,51,4
Mus jabłkowy2,20,528,71270,10,1
Musli z owocami suszonymi8,43,472,23250,62,3
Musli z rodzynkami i orzechami11,512,762,93751,310,4
Musztarda5,76,4221620,25,5
Naleśniki z kapustą3,29,215,21473,84,8
Naleśniki z serem10,110,327,42425,83,7
Napój mleczny jogurtowy41,912,1821,10,7
Napój mleczny kakaowy3,32,112,1811,30,8
Napój owocowy gazowany0,00,010,3420,00,0
Nektarynka0,90,211,8480,010,1
Nerki wieprzowe16,83,80,01021,51,9
Nogi wieprzowe2320,40,02747,111,8