Dieta 1000 kalorii.

1000 kalorii

Wszystko o diecie 1000 kalorii

Tabela kaloryczna: F - J

A - E

  --  

F - J

  --  

K - N

  --  

O - S

  --  

T - Z


Uwaga: Dane dotyczą 100g porcji danego produktu.
NazwaBiałkoTłuszczWęglowo.KCalTł. nasyc.Tł. nienas.
Fasola biała, suche nasiona21,41,661,62880,21
Fasola cięta konserwowa1,50,24,5160,10,1
Fasola szparagowa2,40,27,6270,10,1
Fasolka flageolet konserwowa6,30,215610,10,1
Fasolka po bretońsku86,615,91411,94,3
Fasolka szparagowa2,96,910,3974,61,9
Fasolka szparagowa mrożona2,20,26,8240,10,1
Figi suszone3,61,2782900,20,8
Flaki162,20,08410,7
Flądra świeża16,51,80,0830,30,8
Galaretka z nóżek wieprzowych16,914,90,82025,18,6
Gęś, tuszka14,131,80,03397,322,3
Gołąbki z mięsem i ryżem w sosie pomidorowym3,66,7101082,53,8
Grejpfrut0,60,29,8360,10,1
Groch, suche nasiona23,81,460,22930,20,8
Groszek zielony6,70,417750,20,2
Groszek zielony konserwowy4,90,215,8630,010,1
Groszek zielony mrożony6,40,416,3720,20,2
Groszek zielony z masłem3,76,89,31004,61,9
Gruszka0,60,214,4540,10,1
Gruszki w sosie waniliowym1,61,134,81510,40,5
Gulasz wołowy149,22,61481,67,1
Halibut biały świeży20,11,90,0980,31
Herbata bez cukru0,10,00,000,00,0
Herbatniki8,21176,84371,47,8
Herbatniki Corso517,267,14407,58,5
Herbatniki kakaowe6,922,362,94749,911
Herbatniki kokosowe6,425,259,847315,18,5
Herbatniki sezamowe8,128,655,75039,915,7
Herbatniki w czekoladzie6,32463,148913,29,9
Herbatniki z cukrem6,717,270,74607,48,5
Herbatniki z nadzieniem czekoladowym5,527,957,34971214,3
Herbatniki z nadzieniem owocowym3,816,158,63897,18
Indyk, mięso z piersi bez skóry19,20,70,0840,20,5
Indyk, mięso z podudzia ze skórą15,78,90,01422,56
Indyk, mięso z udśca ze skórą18,46,40,01311,84,3
Indyk, skrzydło16,511,40,01683,27,6
Jabłka pieczone0,31,620,8930,90,4
Jabłka suszone2,12,162,32380,20,5
Jabłka w kruchym cieście4,117,445,33485,211,2
Jabłko0,40,412,1460,10,1
Jagody, dżem niskosłodzony0,30,238,21530,010,1
Jagodzianki7,15,460,63141,53,2
Jaja gotowane9,87,60,51092,44
Jaja kurze całe12,59,70,613935,1
Jaja sadzone9,914,20,61686,95,7
Jajecznica9,88,70,51192,74,6
Jarmuż3,30,76,1290,10,3
Jarzyny mrożone2,80,37,5300,10,1
Jogurt bananowy 1,5 %3,71,510,4700,90,5
Jogurt jagodowy 1,5 %3,71,58,8620,90,6
Jogurt morelowy 1,5 %3,71,58,9630,90,5
Jogurt naturalny 2 %4,326,2601,20,7
Jogurt truskawkowy 1,5 %3,71,58,2600,90,6
Jogurt wiśniowy 1,5 %3,71,58,2610,90,6